HARİTA LOGO Tek Başına Dünya Denizlerinde ATLAS LOGO
Anasayfa
Haritacı
Konuk Yazar
Bizden Haberler
Poster Haritalar
Atlaslar
3 Boyutlu Çalışmalar
Data Bankası
Danışma-Öneriler
Anadolu Gezgini
Dünya Gezgini
Gezginlerin Anıları
Online Satış
Yararlı Linkler
Giriş yap
Kullanıcı adı:
Şifre:
Üye olmak için tıklayınız ↓

 
Haritacı

Harita kullanıcıları site ve köşemize hoşgeldiniz . Küreselleşmenin doğal sonucu olarak uluslararası bilgi erişim ve edinimi daha da kolaylaştı. Harita; çizgisel anlamda coğrafyayı elle dokunur biçimiyle sunuyor insanlara. Sayısal ortamda tutulan haritalar, gelişen GPS (Küresel Konum Belirleme Sistemi) ile hızla günlük yaşamın her alanına girmekte ve yaygınlaşmakta. Harita üzerinde baktığımız her noktada düşsel olarak soluk alabilir, orada, çok uzaklarda yaşayanlarla aynı acıyı aynı mutluluğu omuz omuza yaşayabilirsiniz. Sizlerle bu köşede HARİTA ve HARİTALARI ilgilendiren konuları, bu alanda gelişmeleri paylaşmayı arzu ediyorum.

Sitemizi sizin gibi ''GEZGİN'' lere ulaştırın. Bir dönem sıklıkla yenileyerek sizlere ulaşacağım. Birikecek öneri, istem ve eleştirilerinizi ekibim tasnifleyerek alt gruplar oluşturacaktır. Bu gruplar ilk adımda belki süratle yanıtlanamayacak olabilir. Şimdiden hoşgörün. Ancak sevgili gezginler, her bir sözünüz, her cümleniz, her isteminiz olanak dahilinde D.B.R. ATLAS HARİTA SERVİSİ tarafından yanıtlanacaktır.

Bizi yönlendirin.

Sevgilerim, saygılarımla.

Bize Yazın Değerlendir E-posta olarak gönder
© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.